Witamy na stronie klasy 1H - 2016/2017

"Dobry hotelarz powinien widzieć wszystko, jakby się nic nie widziało.

Słyszeć wszystko i zapomnieć ,że się słyszało.

Wiedzieć więcej niż inni i trzymać to w sekrecie "

Cesar Ritz

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Do naszej klasy uczęszczają:

Ania Antoszczyk, Natalia Berowska, Weronika Chrzanowska, Sylwia Cygan, Arletta Czerwińska, Klaudia Czerwińska, Wiktoria Ćwiek, Agata Dziembowska, Wiktoria Gręda,Karolina Janus, Klaudia Kapusta, Ewelina Kukulska, Izabela Kulik, Katarzyna Kwarciana, Patryk Leszczyński, Klaudia Mącznik, Nikola Mysior, Kamila Obarzanek, Aleksandra Prusiewicz, Alicja Spędowska, Selena Sroka, Sebastian Strojny, Maria Szpadkowska, Kinga Trzaskowska, Wiktoria Walas, Dominika Wiącek, Kamila Wierzbicka, Katarzyna Wjciechowska, Wojciech Ziółek.

Postanowiliśmy zgłębiać tajniki zawodu hotelarza. Już pierwszego dnia w szkole skutecznie zachęcili nas do tego

Pan Dyrektor Andrzej Bilewski oraz wychowawczyni Pani Krystyna Kaszuba.

Nauka zawodu hotaelarza stwarza wiele możliwości na przyszłość, możemy pracować w kraju lub za granicą, tak jak niektórzy uczniowie z poprzednich roczników. Zachętą dla nas była także możliwośc poznania obyczajów innych narodów, zobaczenia ciekawych miejsc. Wielkim wyzwaniem zapewne będzie nabywanie umiejętności pracy z zespołem i umiejętności obsługi gości hotelowych. Narazie pełni entuzjazmu rozpoczynamy naukę.

 Klasa I - wydarzenia

Zintegrowani, Otrzęsiny, Hotel Kongresowy, Z wizytą u wychowawców, Projekt edukacyjny

Wyjazd do WSEPiNM   Wizyta w Galerii"Zielona   Dni otwarte dla turystyki  Hotelarskie kolędowanie

Wizyta w hotelu Bristol, Wigilia klasowa, Walentynki, Mamy Miss, Festiwal zawodów, 1 czerwca ,

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017