Klasa I A

Rok szkolny 2016/2017. W klasie uczy się 23 uczniów w tym dwóch chłopaków.
Wychowawcą jest Marek Partyka - nauczyciel języka angielskiego.
Klasa I A LO jest klasą o profilu humanistycznym.

,,Musicie od siebie wymagać,

Skarbnik: Anna Wiśniewska

Wydarzenia klasowe:

1. Wycieczka integracyjna do Borkowa

2. Wizyta w gimnazjum z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

3. Ślubowanie klas pierwszych

4. Warsztaty poezjoterapii

5. Wigilia klasowa

6. Harmonogram spotkań z rodzicami

I półrocze za nami: Oto podsumowanie w liczbach:

Najwyższą średnią ocen osiągnęła Musialik Weronika - 4,875.

Średnia ocen klasy: 3,929. Na 9 klas licealnych wynik ten pozwala na zajęcie trzeciego miejsca, a dziewiątego jeśli brać pod uwagę średnie ocen wszystkich klas w szkole.

Najwyższą średnią ocen powyżej 5.0 klasa osiągnęła z religii oraz wiedzy o kulturze.

13 osób uzyskało średnią frekwencję powyżej 95%.

Najwyższą średnią frekwencję za I półrocze osiągnęły: Kwapisz Patrycja - 99,25 oraz Dragan Agnieszka - 98,49.

Niemałym sukcesem w I półroczu było zajęcie przez klasę drugiego!! miejsca w konkursie o "Najładniejszą Dekorację Świąteczną Sali Lekcyjnej". Dzięki zaangażowaniu się uczniów klasy w konkurs samorząd klasowy wzbogacił się o 300zł. Gratulacje od wychowawcy.

Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Nadszedł czerwiec czyli koniec roku szkolnego w nowej szkole. Mimo, że był to pierwszy rok to mamy duże powody do zadowolenia. Dzięki staraniom wszystkich uczniów i wychowawcy klasa zajęła PIERWSZE miejsce w konkursie na najwyższą frekwencję w szkole za II półrocze.                                                                                                                       Podsumowanie roku 2017/18 przedstawia się następująco:

Najwyższą średnią ocen ponownie osiągnęła Musialik Weronika - 5,063.

Średnia ocen klasy: 4.0736. Podobnie jak w I półroczu jest to trzeci wynik wśród klas licealnych, a dziewiąty spośród wszystkich klas w szkole.

Średnia frekwencja za cały rok szkolny wyniosła: 88,42%, jednak w II półroczu klasa uzyskała 93,24% co pozwoliło na zajęcie pierwszego miejsca i wygranie nagrody czyli zwrotu kosztów wynajęcia autokaru na wycieczkę 1-dniową do 300 km.

Najwyższą średnią frekwencję osiągnęła Styczeń Dominika - 96,02.

Świadectwo z czerwonym paskiem otrzymało 5 osób: Dragan Agnieszka, Maciąg Aleksandra, Młyńczak Klaudia, Musialik Weronika, Kamila Nowak.