W dniu 13.02.2015 r Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 wzorem ubiegłych lat, z okazji "Walentynek", zorganizował Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego.

Mimo nie najlepszego terminu, ze względu na rozpoczynające się ferie zimowe, do turnieju zgłosiło się 4 zespoły żeńskie ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa świętokrzyskiego -

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju,

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie .

Zespół Szkół im Stanisława Staszica w Staszowie

Zespoły prezentowały podobny poziom wyszkolenia siatkarskiego. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych. Panie walczyły o każdą piłkę z ogromną ambicją czy to w obronie czy na bloku, były również zawodniczki, które potrafiły solidnie z dużą siłą atakować i to one otrzymały statuetki najlepszych zawodniczek - Angelika Cygan z pińczowskiego "Staszica", Anna Kruszec z jędrzejowskiego "Reja", Patrycja Winkler ze staszowskiego "Staszica" oraz Marzena Gozdek z buskiego "Ekonomika".

Klasyfikacja turnieju:      I miejsce- LO Jędrzejów

II miejsce - ZSP Busko

III miejsce- ZSZ Pińczów

IV miejsce- ZS Staszów

Pierwsze miejsze-Liceum Ogólnokształcące z Jędrzejowa.

Puchary, statuetki i pamiątkowe dyplomy wręczył Dyrektor Szkoły - Pan Andrzej Bilewski.

Drugie miejsce-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Buska-Zdroju.

Trzecie miejsce-Zespól Szkół Zawodowych z Pińczowa.

Czwarte miejsce Zespół Szkół ze Staszowa.

Marzena Gozdek-najlepsza zawoniczka:))

Jak na "Walentynki" przystało nie zabrakło czekoladowych serduszk dla wszystkich pań.

Nasza reprezentacja dziewcząt wywalczyła II miejsce w składzie: Marzena Gozdek, Agata Bąk, Basia Banaś, Ola Socha, Bernadetta Sowińska, Sara Prasek, Ola Grosicka, Karolina Bernat, Eliza Praszkiewicz, Marcelina Kępińska,Kamila Lange, Ilona Dalmata, Monika Łukasik. Gratulujemy:))

Rreprezentacja Liceum Ogólnokształcącego- Jędrzejów

Reprezentacja Zespołu Szkół - Staszów .

Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych-Pińczów.

Galeria turnieju