Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Pierwszy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii gimnazjów o Puchar Starosty Buskiego odbył się w mikołajkowy poranek 6.XII.2010r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku- Zdroju. Wystartowały cztery zespoły, które zagrały ze sobą "każdy z kazdym"

Samorządowe Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju.

Gimnazjum w Wiślicy.

ZPO Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju.

Gimnazjum w Podgajach.

Najlepszą drużyną okazały się uczennice Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju,które nie przegrały żadnego meczu.

Tuż za nimi uplasowały się koleżanki z Gimnazjum w Podgajach. III miejsce wywalczyła drużyna ZPO Gimnazjum Nr 2 Busko-Zdrój, IV miejsce zajęły zawodniczki Gimnazjum w Wiślicy.

Najlepszą zawodniczką turniejy  wybrano Karolinę Zawadzińską uczennicę Gimnazjum Nr 1 w Busku. Brawo!

Wszystkich zachwycił taniec i urocze stroje naszych szkolnych czirliderek.

Na zakończenie turnieju wszystkim uczestnikom puchary, nagrody rzeczowe, dyplomy i czekoladowe mikołajki wręczyli: Naczelnik Edukacji i Kultury Pani Renata Krzemień i Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Ostatnim punktem mikołajkowej imprezy był towarzyski mecz drużyny zwycieskiej z reprezentacją dziewcząt z naszej szkoły. Oczywiście zwyciężyły nasze siatkarki:))

Liczymy że impreza ta na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych naszej szkoły

Opracowała: Mirosława Gajda