Noworoczna Wygrana

Pińczów

W środę, 18 stycznia 2017  w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych
w Pińczowie odbył się  XVIII Noworoczny Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar Starosty powiatu pińczowskiego.
W turnieju udział wzięły następujące drużyny:
  • Zespół Szkół Zawodowych Pińczów
  • LO Pińczów
  • Zespół Szkół Techniczno- Informatycznych Busko Zdrój
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Busko Zdrój
 Nasza reprezentacja wywalczyła I miejsce.

Drużyny rozegrały sześć meczy, a oto wyniki poszczególnych spotkań:
1 mecz – ZST-I Busko – ZSPG Busko 1;2 (-23,20,15)
2 mecz – ZSZ Pińczów – LO Pińczów 2:0 ( 20, 19)
3 mecz – ZSPG Busko – LO Pińczów 2:0 ( 13,14)
4 mecz – ZSZ Pińczów – ZST-I Busko 2;1 ( 23,-23,11)
5 mecz – ZSZ Pińczów – ZSPG Busko 0:2 ( 23,23)
6 mecz- ZST-I Busko – LO Pińczow 2:0 ( 15,16)

Skład naszej reprezentacji:  Ola Socha IVh, Ola Jankowska IV h, Bernadetta Sowińska IV h, Ola Grosicka III B, Ola Golik II G, Kasia Jurkowska II g, Monika Segda II A, Kinga Kępińska I C, Kinga Kołton I C, Patrycja Strózik I C, Ola Gaweł IC,  Olga Kwiecień I C, Ania Wiśniewska IA, Karolina Augustyn II b. Anita Milewicz II B.

,

Z każdego zespołu zostały wybrane najlepsze zawodniczki turnieju, które otrzymały pamiątkowe statuetki. Najlepszą zawodniczką turnieju z naszej drużyny została Ola Socha.

Puchary i statuetki zostały wręczone przez  v-ce dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Koniusza, który pogratulowały wszystkim drużynom i zawodniczkom.

Piłka siatkowa staje się coraz bardziej popularna. Jest bardzo lubianą grą zespołową nie tylko męskiej części naszej szkoły. Okazuje się, że dziewczęta, nie tylko kochają ten sport, ale też całkiem dobrze sobie radzą na boisku..