"VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt" gimnazjów

13.12.2016

Święta zbliżają się małymi kroczkami  a my jak co roku zorganizowaliśmy turniej sportowy dla uczennic zaprzyjaźnionych gimnazjów z naszego powiatu ." Mikołajkowy Turniej  Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły.  To  już VII edycja tego turnieju.

O godzinie 9-ej  Dyrektor Szkoły p.Andrzej  Bilewski  uroczyście przywitał drużyny i opiekunów.

Jak co roku nie zabrakło czekoladowych mikołajków

W tym roku na zaproszenie odpowiedziały cztery drużyny.

Gimnazjum Nr 1 Busko-Zdrój

Gimnazjum  ze Stopnicy

Gimnazjum z Solca-Zdroju.

Gimazjum z Wiślicy.

Było dużo walki i emocji. Podczas turnieju zgromadziło się wielu kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewali poszczególne zespoły do walki. Zwyciężyły dziewczęta z gimnazjum w Solcu-Zdroju pokonując w finale drużynę dziewcząt ze Stopnicy, po bardzo wyrównanym, stojącym na wysokim poziomie meczu.

Kolejne miejsca uplasowały się następująco:

II miejsce  - Gimnazjum Stopnica

III miejsce  - Gimnazjum  Wiślica

IV miejsce  -  Gimnazjum  Busko-Zdrój

Dyrektor szkoły p.Andrzej Bilewski wręczył zasłużone puchary, dyplomy i nagrody wszystkim drużynom.

Opiekunowie drużyn wybrali najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Katarzyna Czapla z Solca-Zdroju.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i sportową rywalizację wszystkim uczestniczkom, a za ufundowanie pucharów i nagród p .Dyrektorowi.

Pamiątkowe zdjęcie.

Na kolejny turniej zapraszamy już za rok:))))))

Fajna sportowa atmosfera i gra na wysokim poziomie pokazują potrzebę organizowania takich imprez.

Należy zaznaczyć, że tak fajna impreza mogła się udać dzięki zaangażowaniu i pomocy uczniów ze szkolnej sekcji piłki siatkowej,którzy sędziowali i obsługiwali technicznie zawody.Brawo WY

Nad całością czuwała p. Mirosława Gajda.

Chór szkolny w rocznicę 13 grudnia odśpiewał " Niepodległa, niepokorna"

Galeria turnieju.