Boże Narodzenie to szczególny dla wszystkich czas. Po raz kolejny, 22.12.2015 cała nasza klasowa „rodzina” zebrała się, aby wspólnie spędzić chwilę w radosnej atmosferze oczekiwania na Boże Narodzenie. Wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem i zaśpiewaliśmy kolędy, a z małą pomocą naszych nieocenionych mam przygotowaliśmy przepyszne ciasta i sałatki.


Podczas Wigili wręczaliśmy skromne upominki wykonane ręcznie przez naszą klasową artystkę Klaudię Chroboczek.


No i oczywiście jedna z najpiękniejszych dla nas chwil w tym wyjątkowym dniu - otrzymanie dyplomu z rąk Pana Dyrektora Andrzeja Bilewskiego za wygrany konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną oraz wyjątkową integtrację klasową.

 

 

Otrzymaliśmy moc ciepłych życzeń nie tylko od naszych klasowych przyjaciół, ale też od naszych Nauczycieli i Dyrekcji.

Wierzymy, że spełnią się wszystkie!