Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju odbyło się 19 czerwca 2019 r.

Uroczystość poprowadzili: Natalia Skrzypek i Albert Kornaś.

Młodzież powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły oraz uczniów.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Starosta Buski
Pan Jerzy Kolarz oraz rodzice uczniów.

Dalszą część uroczystości poprowadził Dyrektor Szkoły
Pan Andrzej Bilewski.

Najwyższą średnią w szkole uzyskały następujące uczennice: Katarzyna Stojek z klasy II B średnia 5,54 oraz Justyna Wawszczyk z klasy III e średnia 5,58 - które zostały wytypowane do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Do Stypendium Starosty wytypowano z kolei dwoje uczniów: Dominikę Pustułę  z klasy II C średnia 5,53 oraz Marcina Bonara z klasy III e średnia 5,41.

W tym roku Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce przyznane zostało  64 uczniom.

Z III Liceum Ogólnokształcącego: z klasy I A: Bartocha Katarzyna, Rasińska Aleksandra, Błachucińska Kamila, Dybko Julia, Marzec Magdalena, Molenda Joanna; z klasy I B: Lewandowska Katarzyna, Malicki Jakub,

Orkisz Julia, Szymańska Wiktoria, Zdral Monika; z klasy I C: Szumilas Aleksandra, Warchulski Krzysztof i Bielecka Diana.

Wysoką średnią oraz świadectwa z wyróżnieniem otrzymali także uczniowie klas drugich III LO:

z klasy II A Niciarz Oskar; z klasy II B  Martyna Adamczyk, Michał Gaj, Monika Król, Jagoda Madej,

Dominika Sikora, Julia Wojciechowska i Aleksandra Zielińska;

z klasy II C: Kantur Aleksandra, Mrozicka Weronika, Mrożek Julia, Pustuła Natalia, Skrzypek Natalia, Załęcka Sylwia i Zielińska Katarzyna.

Stypendium Dyrektora Szkoły przyznane zostało następującym uczniom z Technikum Nr 1:

z klasy I e: Kasza Patrycja,  Kuźnia Ola; z klasy I h: Schabowska Julia; z klasy II e: Zielińska Andżelika, Kornaś Albert, Kurczab Klaudia i Gołucka Gabriela; z klasy II h: Czekaj Kinga, Gajos Klaudia, Iwaszko Karolina i Prokop Izabela;

z klasy III e: Adamczyk Hubert, Biesaga Magdalena, Madej Natalia, Matyszkiewicz Roksana, Puszyńska Agnieszka, Sytek Izabela, Wójcik Paulina i Zięba Justyna, z klasy III h Czerwińska Klaudia,

z klasy III g: Durnaś Paulina i  Frączek Małgorzata.

Pozostali uczniowie ze średnią 4,75 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

Dyrektor Szkoły Przyznał także 4 Stypendia za wyniki w sporcie.

Nagrody książkowe otrzymali uczniowie za zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

W "Mini Euro w Koperniku"  I miejsce przyznano klasie II B.

W Mistrzostwach Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły
I miejsce zdobyła klasa II C.

Uczniowie złożyli podziękowania Gronu Pedagogicznemu za trud włożony
w ich edukację.

Piosenka w wykonaniu Marysi Szpadkowskiej z klasy III h.

W oczekiwaniu na upragnione wakacje ;)

Na koniec prowadzący życzyli pracownikom szkoły, rodzicom i swoim kolegom słonecznych, niezapomnianych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!