Pomimo nauki na odległość uczennice klasy 3h nie próżnują!

Klaudia Gajos, Karolina Iwaszko oraz Izabela Prokop zostały zakwalifikowane do kolejnego konkursu. Przed nimi 3. edycja konkursu ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem

Branżowych Symulacji Biznesowych.

Jest on skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu. Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw.

Tym razem dziewczęta pokieruja “Agencją eventową” . Co da im możliwość wcielenia się w rolę współwłaściciela agencji zajmującej się organizacją różnych imprez okolicznościowych.

Uczestniczki rozgrywki podejmują szereg decyzji, z którymi spotykają się przedsiębiorcy na co dzień rozwijający agencje eventowe.

Przez dwa miesiące będą one podejmować realistyczne decyzje biznesowe w ramach których zadecydują m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach.

Zorganizują pracę agencji, będą monitorować działania jej konkurencji, analizowqać zadowolenie klientów oraz zadecydują o rodzaju oferowanych imprez do organizacji.

Najlepsze zespoły uczniowskie zostaną zaproszone na Finał,

który odbędzie się w Rzeszowie.

Organizatorami konkursu są:

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę!

opiekun: Iwona Kąkol