Dzień Edukacji Narodowej 2023

13 października 2023 roku w naszej Szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Święto zwane potocznie "Dniem Nauczyciela" jest szczególną okazją do wyrażenia uznania i wdzięczności osobom pracującym w szkole.

Panie Wioletta Czupryna-Kopeć oraz Angelika Bilewska zostały uhonorowane Nagrodą Starosty, którą wręczyła Pani Renata Krzemień, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury         i Kultury Fizycznej.

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele: p. Małgorzata Lech, p. Anna Marzec, p. Ewa Dytkowska, p. Maria Drożdżowska, p.Krystyna Kaszyba oraz p. Dariusz Wilczyński.

Tego dnia odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Na znak wstąpienia do naszej społeczności szkolnej, Pan Dyrektor przekazał uczniom odznaki z logo Szkoły.

Ślubowanie złożyli również wychowawcy klas pierwszych:

p. Renata Boś (I B), p. Aneta Wójcikiewicz (I C), p. Agnieszka Stachnik-Wach (I e), p. Małgorzata Gil (I h), p. Małgorzata Piwońska (I wfp) oraz p. Dariusz Wilczyński (I wp).

W części artystycznej uroczystości zgromadzeni uczniowie i nauczyciele wysłuchali  muzycznych podziękowań przekazanych pracownikom Szkoły przez Aleksandrę Borzęcką, Dominikę Łochę, Filipa Gunię

oraz Martynę Nalepę.

Akademię poprowadzili uczniowie klasy II D - Nikola Studziżur oraz Jakub Broda.

Zgodnie z tradycją Szkoły, po zakończonej akademii uczniowie klas pierwszych                 z wychowawcami posadzili pamiątkowe drzewko na placu szkolnym.