Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Be international - have international friends!


 W marcu 2018 r. w ZSP nr 1 ruszył projekt pt.  'Be international - have international friends!' w ramach europejskiego programu eTwinning.

Celem projektu jest przede wszystkim przełamywanie bariery językowej, a także poznawanie nowych kultur oraz rozwijanie umiejetności posługiwania się techniakmi multimedialnymi. Uczniowie za sprawą poczty email, portali społecznościowych, programów do tworzenia prezentacji multimedialnych/filmów oraz video/chat konferencji będą poznawali swoich europejskich przyjaciół - ich miasta, szkoły  i zwyczaje. Wszyscy mamy nadzieję, że nasza współpraca przerodzi się w europejską przyjażń!!!

  Aż 33 uczniów naszej szkoły koresponduje z uczniami z 

Grecji i Włoch 

Razem tworzymy niepowtarzalny TEAM!

Nad realizacją projektu czuwają :

        

                            Anita - założycielka projektu             Maria- Grecja                        Daniela - Włochy

 

 eTwinningowcy z Włoch ;)

        

 eTwinningowcy z Grecji ;)  

 eTwinningowcy z Polski :)

 Koordynator projektu: mgr Anita Fatyga