Kuchnia polska na topie

Kuchnia polska wraca do kulinarnych łask. Staje się coraz popularniejsza wśród kucharzy młodego pokolenia. Nieustannie inspiruje, zdobywając coraz większe uznanie. Bogactwo polskiej kuchni warto odkrywać, niezależnie od wieku czy ilości wolnego czasu. Przekonali się o tym uczniowie klasy II g, którzy uczestniczyli w kwietniu w warsztatach kulinarnych.

Warsztaty po raz kolejny w naszej szkole poprowadził Pan Łukasz Wasik - szef kuchni w Hotelu Bristol w Busku-Zdroju www.tygodnikponidzia.pl/hotel-bristol-stawia-na-wlasne-przetwory-i-regionalne-wyroby/. Gościem specjalnym, który gotował wspólnie z nami był  Pan Marek Bodo „Morus” z Gogglebox TTV.

W ramach projektu Erasmus+Easy odwiedzili nas również uczniowie z Włoch wraz z opiekunkami.

cdn......