SKS on tour

W dniu 10.05.2019r. uczennice z naszej klasy uczestniczyły w ogólnopolskim programie "SKS ON TOUR".

Głównym założeniem „wyjazdowej” akcji jest realizacja obwodów stacyjnych, podczas których uczestnicy poznają nowe formy aktywności oraz są poddawani testom sprawności fizycznej.

Wszystkim zadaniom towarzyszyła zabawa i mnóstwo uśmiechu. Był to jeden ze sposobów organizatorów programu SKS na to, jak zainteresować dzieci i młodzież różnymi formami aktywności fizycznej.

W Złotej stacji było 10, a wśród nich na przykład pierwsza pomoc, deskorolka, wioślarstwo, footbudka, skok w dal, refleksomierz, bieg wahadłowy, testy sprawnościowe. Dzieci i młodzież przy każdej spędzali po kilkanaście minut i następowała zmiana.

Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności w wybranej dziedzinie.

Jak widać nam się podobało!