Buskie kolędowanie

Pomimo tego, że Święta Bożego Narodzenia już dawno mineły, ciągle jeszcze towarzyszy nam radosny ich nastrój i śpiew kolęd. Szkolne Koło Teatralne "Lemour"  przygotowując wraz z przyjaciółmi program atrystyczny mający na celu lepsze wprowadzenia nas wszystkich w atmosferę świąteczną wystawiło Jasełka, które przypomniały jeszcze raz na czym polega wartość i godność każdego człowieka...

W czasie karnawału przywoływaliśmy miłe chwile koledując wraz z kuracjuszami w buskich sanatoriach.

Z radosnym uśmiechem na ustach gościliśmy 04. 01. 2012 roku w Sanatorium "Nida" i 11.01. 2012 roku w Sanatorium " Zbyszko". Wszystkim, którzy wraz z nami kolędowali składaliśmy najlepsze noworoczne życzenia.

Na końcu naszego szlaku kolędowego zawitaliśmy do Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Busku Zdroju, gdzie 11 stycznia 2012 r.  wydarzenia sprzed wielu lat na nowo stały się teraźniejszocią.

opracowanie:s. Helena M. Chudyba