XXXVI edycja OWiUR - eliminacje szkolne

W dniu 24.10.2011 r. odbyły się eliminacje szkolne do XXXVI edycji OWiUR. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest najdłużej istniejącą i największą olimpiadą zawodową w kraju. Corocznie bierze w niej udział, wliczając w to etap szkolny i okręgowy, kilka tysięcy uczniów, z kilkuset szkół średnich, wszystkich regionów Polski.  Organizatorem olimpiady jest Akademia Podlaska w Siedlcach działająca w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu, Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwem Środowiska.
              W eliminacjach szkolnych, w bloku tematycznym: żywienie człowieka i gospodarstwo domowe wzięło udział 65 uczniów. I miejsce zajęła Marta Gołębiowska z klasy IV technikum żywienia. Gratulujemy i życzymy sukcesów na eliminacjach okręgowych .
              Terminarz dalszych eliminacji XXXVI edycji Olimpiady Wiedzy i  Umiejętności Rolniczych w roku szkolnym 2011/2012:
- eliminacje okręgowe 20–21 kwietnia 2012 r., w Nawojowej, woj. Małopolskie,

- eliminacje centralne  01–02 czerwca  2012 r.

M.Z.Gacek