8 marca uczniowie naszej szkoły z klasy IALO, IIALO i 3h przygotowali uroczystą akademię pt. "Z kobietami źle , bez  nich jeszcze gorzej " , którą poprowadzili świetnie sprawdzający się w roli prezenterów Bartosz Fijałkowski z 3h oraz debiutujący Piotr Syrkiewicz z 1ALO.

W humorystycznych scenkach: "Adam w raju" i "Czasy prehistoryczne" uczniowie: Patryk Kajderowicz, Mateusz Religa, Grzegorz Pruś i Sebastian Sarnecki próbowali na wesoło pokazać szczególne znaczenie kobiet w zyciu mężczyzn.

W programie nie zabrakło również pięknych kobiecych głosów. Karolina Ćwiertnia zaśpiewała piosenkę Alicji Majewskiej "Być  kobietą", a towarzyszyła jej grupa taneczna w składzie: Małgorzata Gunia, Katarzyna Kern, Małgorzata Narwojsz, Agata Mazur, Agnieszka Zębala.

Drugą nostalgiczną piosenkę S.Krajewskiego "Nie jesteś sama" zaśpiewała Klaudia Marek. Nad całością opiekę sprawowały Panie: Agnieszka Bałaga i Marzena Kasperek.

Na zakończenie życzenia wszystkim Paniom złożył Dyrektor A.Bilewski, a także przewodnicząca Rady Rodziców R. Trzeskowska . Rada Rodziców ufundowała dla Pań – pracownic ZSP słodkie podarunki, które wręczali prowadzący imprezę : Piotr Syrkiewicz (IALO) i Bartek Fijałkowski (3h).

Prowadzący imprezę : P.Syrkiewicz i B.Fijałkowski

Adam w Raju- P.Kajderowicz (IA)   "Polowanie" - czasy  prehistoryczne (IIA)                     M.Narwojsz  (IA)

"Być kobietą" w wykonaniu: wokal: K.Ćwiertnia (IA) taniec: M.Gunia, M.Narwojsz, K.Kern, A.Mazur, A.Zębala. BRAWA DLA NASZYCH KOBIET!!!!

Klaudia Marek  (IA)  śpiewa "Nie jesteś sama.." Czyżby kolejny wokalny talent?

Pan Dyrektor A.Bilewski i Przewodnicząca Rady Rodziców R.Trzeskowska składają Paniom najserdeczniejsze życzenia....

Na zakończenie słodki upominek......

Kolejne święto Pań..... już za ROK