Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

W tym roku zamiast tradycyjnych rekolekcji dla maturzystów w Skorzeszycach  poszczególne klasy maturalne przeżywały swój dzień skupienia na” Wyspie” w Budzyniu określone w  temacie ” Jesienne wzrastania w wierze”.

Uczniowie oprócz integracji klasowej na tle leśnej  scenerii przeżywali czas na wspólnej  Mszy Świętej, adorowali Najświętszy Sakrament, mogli  dzielić się swoimi przeżyciami podczas wspólnego posiłku.
Duża atrakcją i  umiejętnością  było płynięcie łódką po stawie. Dzień pełen wrażeń rozświetlony był piękną słoneczną  pogodą. Każdy z uczestników wracał bardzo zadowolony  i uśmiechnięty a zarazem ubogacony duchowo. Wszyscy organizatorzy  trzymają kciuki i  życzą powodzenia  w zbliżających się  egzaminach dojrzałości.
                                                                                                          

 Katecheci  ZSP Busko Zdrój