ZAKOŃCZENIE SZKOŁY 2021

Dnia 30 kwietnia 2021 roku odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas maturalnych III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 1.

Był to wyjątkowy dzień, w którym po wielu miesiącach nauki zdalnej uczniowie mogli spotkać się osobiście w murach szkoły, aby pożegnać swoich kolegów i koleżanki z klasy, wychowawców i nauczycieli.

Dyrektor szkoły pan Andrzej Bilewski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości wyróżnił uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w nauce.

Tytuł najlepszego absolwenta Technikum Nr 1 otrzymała Izabela Prokop z klasy IV h

Tytuł najlepszego absolwenta III Liceum Ogólnokształcącego otrzymała Katarzyna Bartocha z klasy III A

W naszej szkole uczniowie zdobywali wiedzę i doskonalili umiejętności, ale również rozwijali swoje talenty i zainteresowania. Ich zaangażowanie oraz aktywny udział w życiu szkoły zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami.

Statuetki „MISTRZYNI FOTOGRAFII’ otrzymały: Teresa Kaleta, Magdalena Kaszuba, Aleksandra Szumilas, Julia Orkisz oraz Natalia Sołtysek.

Statuetka „MISTRZA KAMERY” trafiła do Krzysztofa Michalaka.

„ZŁOTY MIKROFON” otrzymali uczniowie: Julia Dybko, Albert Kornaś, Patryk Sytek.

Tytuł „SUPER EKONOMISTY” został przyznany Andżelice Zielińskiej.

Statuetki w kategorii „SUPER TANCERKA” dostały uczennice: Kinga Borycka, Martyna Legudzińska, Klaudia Gajos, Wiktoria Kozioł.

Statuetką „SUPER DZIENNIKARZA” uhonorowani zostali: Julia Solarska, Magdalena Marzec, Julia Dybko, Patrycja Bicz, Albert Kornaś.

Za „SUPER STYLISTKI” w naszej szkole uznano Milenę Glińską i Magdalenę Kaszubę.

Wyróżnienie za wszechstronny talent artystyczny otrzymał Konrad Wanat.

Niezwykły talent muzyczny Wiktorii Prasałek został nagrodzony statuetką „SUPER MUZYKA”.

Na miano „SUPER EUROPEJCZYKA” zasłużyły uczennice Julia Dybko, Magdalena Marzec, Katarzyna Bartocha, Aleksandra Rasińska oraz Joanna Molenda.

Tytuł  „SUPER MENAGERA” przyznano Julii Dybko oraz Wiktorii Szymańskiej.

Statuekę „MISTRZYNI DZIAŁANIA” otrzymały:  Natalia Soja, Julia Dybko, Wiktoria Szymańska, Aleksandra Maj, Natalia Nowak oraz Natalia Szczygieł.

Tytułem „SUPER PRZYJACIELA” uhonorowano Izabelę Prokop i Klaudię Osak.

Na pochwałę zasłużyło również liczne grono naszych „SUPER SPORTOWCÓW”, którzy godnie reprezentowali szkołę w rozgrywkach sportowych i turniejach: Patrycja Lisikiewicz, Gabriela Gołucka, Maksymilian Strzelecki, Jakub Ból, Konrad Wanat, Ernest Piasecki, Dominik Banaś, Katarzyna Wojciechowska, Milena Poniewierska, Luiza Andrzejczuk, Angelika Koziarska, Kinga Pasternak, Krzysztof Warchulski, Grzegorz Cieślar, Katarzyna Lewandowska, Julia Orkisz, Magdalena Kaszuba, Milena Glińska, Piotr Kozieł, Karina Nowak, Amelia Spaczyńska oraz Julia Dybko.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy ukończyli kolejny ważny etap w swoim życiu – szkołę średnią!

TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI NA MATURZE!!!