Konkurs wigilijny 2015

Święta coraz bliżej. Przypominają nam o tym wystawy sklepów i uliczne dekoracje. Uczniowie naszej Szkoły przystroili sale, w których się uczą aby radośnie oczekiwać świątecznych ferii. Wszyscy uczniowie aktywnie włączyli się w przygotowywanie dekoracji i aranżowanie wnętrz. We środę jury złożone z  wicedyrektor Anny Ejsmond Kowalskiej, opiekunek Samorządu Szkolnego: Haliny Szczepanik Woźniak i Angeliki Bilewskiej oraz przedstawicieli Samorządu: Arkadiusza Lecha i  Martyny Farmas starało się wybrać te najładniejsze z ładnych, ale czyż można ocenić coś, w co włożono tyle serca
i energii? Efekty pracy uczniów powaliły jurorów na kolana i długo trzymały
w tej niewygodnej pozycji.

Członkowie komisji przede wszystkim zwracali uwagę na wkład pracy włożony przez uczniów oraz końcowy efekt ich pracy. Punkty przyznawane były metodą stosowaną na festiwalu Eurowizji. Wyłoniono grupę ośmiu sal i z tej czołówki wybrano cztery, które otrzymają nagrody Dyrektora Szkoły.

Są to :

1) sala nr 3

2) sala nr 1

3) sala nr 15

4) sala nr 18

 


Podczas wigilii klasowych Pan Dyrektor wręczył dyplomy oraz nagrody.

 

 Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie sprawił Wam mnóstwo frajdy
a nasza Szkoła dzięki niemu wypiękniała.