Jak co roku o tej porze zaprosiliśmy do naszej szkoły mobilną ekipę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kielc. Uczniowie licznie odpowiedzieli na apel o oddawanie krwi. Jednak w wyniku selekcji lekarskiej krew pobrano od 23 uczniów z klas maturalnych i przedmaturalnych. Oto oni:
Klasa 3A: Hubert Szymbra
Klasa 3B: Daria Solarska
Klasa 3C: Mikołaj Gołębiowski, Kamil Kwarciany, Paweł Wolicki
Klasa 2A: Iwona Wojdas
Klasa 2C: Konrad Prusak
Klasa 4e: Jacek Koziarski
Klasa 4g: Mariusz Piotrowski, Paulina Połonowska, Ula Rutkowska
Klasa 4h: Kamila Domagała, Joasia Godwin, Ewelina Lepowicz
Klasa 3e: Bartek Janiec, Patryk Płatek, Mateusz Sikora, Malwina Śliwa
Klasa 3g: Klaudia Figacz, Aneta Kordyl, Klaudia Pietrusik, Filip Wieczorek
Klasa 3h: Ewelina Brodnicka

FOTORELACJA

Zaczynamy od wypełnienia ankiety.                                     Potem jest rejesteracja online.

Następnie pobierana jest próbka krwi do badania.                I już można usiąść na fotelu. Daria z 3B dzisiaj debiutuje.

Paweł z 3C i Joasia z 4h - oni przyszli tu ponownie.

Mario z 4g - to już weteran.                                               Jacek z 4e: I co tu najpierw zjeść, bułkę czy czekoladę?

Aneta i Filip z 3g wcześnie zaczęli.                                          Hubert z 3A odbiera zasłużone czekolady.

Pan Dyrektor wraz z ekipą RCKiK i krwiodawcami.           Tak transportuje się krew do stacji. Dziś zebrano jej 10.35 l.