KONKURS RECYTATORSKI

PIERWSZY SUKCES JUŻ ZA NIMI

Pięcioro uczniów z naszej szkoły od jakiegoś czasu intensywnie i z ogromnym zapałem przygotowywało się do etapu rejonowego XXXVIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU RECYTATORSKIEGO LITERATURY REGIONALNEJ, który miał miejsce 29 października 2015 roku w BSCK.

Pierwszy sukces już za nimi, gdyż wszystkim recytatorom z ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju udało się zakwalifikować do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się z kolei 5 listopada 2015 roku w WDK w Kielcach.

Grupa z naszej szkoły zaprezentowała wysoki poziom kultury żywego słowa i przedstawiła tym samym niezwykle oryginalne wykonania wybranych przez siebie tekstów.

Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Bątkowska i Karol Rak z kl. II ALO, Karolina Biesaga (kl. II BLO), Arkadiusz Lech (kl. I ALO) oraz Adrian Sanecki z kl. III ALO.

Gratulujemy!

Teraz trzymamy kciuki za sukces w etapie wojewódzkim!