Fotoreportaż z rozpoczęcia roku szkolnego 2009/2010

1 września  to data pamiętna dla uczniów co najmniej z dwóch powodów: pierwszy  - to koniec wakacji i trzeba zacząć mysleć o obowiązkach szkolnych, drugi - to dzień ważnych rocznic historycznych dla Polaków.

W naszej szkole rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w dwóch turach: pierwsza o godz. 830 dla uczniów klas 2, 3 i 4, a o godz. 900 dla uczniów klas pierwszych. W pierwszej turze uczestniczył starosta buski p. Jerzy Kolarz, który wręczył stypendia starosty dwóm uczennicom.

Pan Dyrektor Andrzej Bilewski przekazuje młodzieży i gronu pedagogicznemu życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego od Pani Kurator, Pana Burmistrza...

Grono Pedagogiczne.

Stypendium Starosty otrzymuje uczennica klasy 3 TE Angelika Pienias.

Z III LO na to zaszczytne stypendium STAROSTY zasłużyła Klaudia Kowalik - uczennica z klasy 2 A.

Uczniowie z Technikum Nr 1.

Klasa 1 TE z wychowawcą - p. profesorem Krzysztofem Kabatą.

Uczniowie klasy 1 bw i 1 B.

Uczennice klas pierwszych.

Już po części oficjalnej ... - teraz uczennice podążają na spotkanie z wychowawcą.

Pani profesor Elżbieta Malec zapoznaje swoich wychowawnków z bazą szkoły.

Niezmiernie zadowolona z rozpoczęcia roku szkolnego - s. Helena.

Klasy oczekujące na zdjęcia do zaktualizowania historii szkoły.

Te uczennice to chyba z pierwszych klas, wyglądają na zadowolone z pierwszego dnia w nowej szkole.

Ci panowie - to historycy w naszej szkole: p. prof. Przemysław Nowak i p. prof. Mariusz Żabiński.

Wyraźnie widać, że to dziewczynki z klas pierwszych, bo - jeszcze troche onieśmielone, ale to przecież pierwszy dzień w nowej szkole.
Ciekawe jakie mają wrażenia?

Pan Janek już od pierwszego dnia dba o porządek w szkole i ustawia uczniów, najczęściej zaczyna to od uczennic.

Opracowanie: Jolanta Dabińska