Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

czyli wizyta Mikołaja w Szpitalu Ortopedycznym "Górka"

Rzeczy dobre mają to do siebie, że potrzebują czasu na realizację, potrzebują zaangażowania, ale bardzo, bardzo cieszą. Uczniowie naszej szkoły chcieli pomóc dzieciom  zrozumieć na czym polega fenomen św. Mikołaja, biskupa, który za dobre czyny otrzymał nagrodę nieba. W rolach głównych wystąpili:

Aniołowie - czyli wybrańcy nieba: Sylwia Kaleta, Małgorzata Słupska - I ALO, Paulina Kowal II a, pierwsi wierni Mikołaja - Małgorzata Wojtaszek II a, Jaś i Małgosia - Łukasz Trólka I BLO, Małgorzata Mazur II a.

Księżniczka na ślubnym kobiercu - Julita Kantur II a, oraz w roli głównej jako św. Mikołaj  - Kacper Kowalski - I BLO. Scenariusz i reżyseria s. Helena M. Chudyba, prof. Aneta Wójcikiewicz. Za wszelką pomoc dziękujemy P. Dyr. A. Gradzik, prof. R. Sowińskiej oraz prof. J. Dabińskiej.

Nie tylko św. Mikołaj ucieszył się gdy zobaczył pyszne rogaliki, którymi częstowaliśmy dzieci. Za wsparcie od strony gastronomicznej dziękujemy Magdalenie Zaworze II g.