Czas poprzedzający Święta Wielkiej Nocy był gorącym okresem w życiu Szkolnego Koła PCK. W dniach 25-26.03.2010r. przeprowadziliśmy zbiórkę żywności na terenie sklepów LUX, ZENIT oraz LOTOS.  W efekcie, zebraliśmy produkty spożywcze o przedłużonym terminie do spożycia na kwotę ok. 300 zł, z których powstało 12 paczek żywnościowych  dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Ponadto, do puszek kwestujących trafiła kwota 320,66 zł, która została rozdysponowana przez Rejonowy Zarząd PCK w Busku-Zdroju. Serdecznie dziękujemy Dyrekcjom w.w. sklepów za udostępnienie nam swoich lokali, a także wszystkim ludziom dobrej woli, którzy podzielili się z potrzebującymi. Specjalne podziękowania dla naszego ochroniarza - Pana Przemka za przetransportowanie produktów do szkoły.

DZIĘKUJEMY!

Wolontariuszy ci u nas dostatek :-)

Podobnie jak ludzi o hojnych sercach ...

... i sklepów, w których można kwestować