S U K C E S

Agnieszki Wilk
w Konkursie Wiedzy o Ochronie Pracy i BHP

Realizując w praktyce hasło „Szkoła bezpieczna i przyjazna” nasi uczniowie od wielu lat odnoszą sukcesy w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy na szczeblu regionalnym a nawet ogólnopolskim.
W tym roku etap wojewódzki turnieju pod hasłem  „ Uczę się zawodu i pracuję bezpiecznie” odbył się 31 marca
 w Centrum Kształcenia „Awans’ w Kielcach. W sprawdzianie wiedzy, składającym się z testu 40 pytań, wzięło udział 56 uczniów z zasadniczych szkół zawodowych z całego regionu świętokrzyskiego.
 Do ścisłego finału zakwalifikowało się 6 osób – w tym Agnieszka Wilk z klasy II aw naszej szkoły. Finaliści konkursu odpowiadali na wylosowane, trudne pytania z zakresu prawa pracy. Oceną odpowiedzi zajmowali się przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy, Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Kuratorium Oświaty   w Kielcach.
Po podliczeniu punktów, uzyskanych za odpowiedzi ustne, okazało się, że różnicą 1 punktu wygrała reprezentantka Zespołu Szkół Zawodowych z Włoszczowej, natomiast 2 miejsce zajęły: Agnieszka Wilk i uczennica Centrum „Awans”.
Po trudnej „dogrywce” jury konkursu wskazało naszą uczennicę jako zdobywczynię 2 miejsca.
AGNIESZKA BĘDZIE REPREZENTOWAĆ REGION ŚWIĘTOKRZYSKI W OGÓLNOPOLSKIM ETAPIE TURNIEJU W WARSZAWIE – 15 MAJA razem z koleżanką z Włoszczowej.

Chwila oczekiwania, zaraz zacznie się konkurs                       Agnieszka jest świetnie przygotowana

W dogrywce Agnieszka pokonała swoją konkurentkę z Kielc. Szczęśliwi laureaci a wśród nich uczennica klasy II aw

G R A T U L A C J E dla laureatki i opiekuna - mgr Roberta Jaskulskiego

WARSZAWA

W dniu 13 maja 2010 roku w Warszawie Agnieszka uczestniczyła
w Ogólnopolskim Finale
Wiedzy o Ochronie Pracy i BHP zajmując 7 miejsce.

W siedzibie Domu Rzemiosła Polskiego. Oczekiwanie na rozpoczęcie egzaminu testowego z prawa pracy i bhp.

Chwila relaksu koło Zamku Królewskiego w Warszawie.