Targi edukacyjne 2020

Dnia 28.02.2020r. odbyły się XVI Powiatowe Targi Edukacyjne skierowane do uczniów klas ósmych szkół podsatwowych.

Targi Edukacyjne są przedsięwzięciem dającym możliwość lepszego zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych.

W czasie targów uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez naszą szkołę w roku szkolnym 2020/2021.

Mogli dowiedzieć się o obowiązujących  zasadach rekrutacji, a także poznali  niezbędne informacjami, które ułatwią im podjęcie decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Jak co roku nie mogło zabraknąć stołu wiejskiego przygotowanego przez Panią Iwonę Kąkol wraz z uczennicami klasy hotelarskiej.

Podczas targów naszą szkołę promowała I Buska Drużyna Wędrownicza.

Uczniowie zachęcali do przynależności do ZHP, gdyż tylko w naszej szkole spośród wszystkich szkół średnich działa drużyna harcerska.

Pani Małgorzata Zdanowska Gacek wraz z klasą 3g przygotowała stoisko pełne słodkości.

Pani Renata Sowińska prezentowała ofertę dotyczącą Liceum,
zaś Pani Małgorzata Lech Technika Ekonomisty.

Wrażenie zrobił z pewnością baner prezentujący kierunki kształcenia w ZSP.

Pani Katarzyna Majcher wraz z uczennicami Szkoły Branżowej promowali szkolnictwo zawodowe.

Zachęcaliśmy do wyboru naszej szkoły różnymi sposobami.

Dla odważnych zdjęcia ;)

O zdjęcia zadbał Szkolny Klub Medialny Meg@Bajt.

Ola, Krzysiu i Bartek pokazywali sprzęt multimedialny.

Pomysłem na niezapomniane zdjęcia była ramka z nazwą instagrama szkolnego.

Do wyboru naszej szkoły zachęcała Miss Wiosny 2019 - Karolina Dzidowska i Kopernik - Konrad Wanat.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się makijaże i fryzury przygotowywane przez uczennice klasy III w.

Niektórzy zdecydowali sie na fryzury.

Wszystkie te elementy pozwoliły młodzieży na usystematyzowanie wiedzy na temat szkolnictwa ponadpodstawowego.

Szczegółowe informacje nt kierunków znajdują się w naszych ulotkach.

Informacji udzielali starsze koleżanki i koledzy.

Ósmoklasiści mogli zapytać o wybrany kierunek kształcenia uczniów naszej szkoły.

Nasze stoisko na targach niezmiennie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szukającej pomysłu na swoją karierę edukacyjną w zaproponowanych przez nas kierunkach kształcenia.

ZACHĘCAMY DO WYBORU ZSP W BUSKU-ZDROJU!