Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Turnieju Trzech Rakiet

W dniu 26 lutego 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zbludowicach odbyły się w ramach I Turnieju Trzech Rakiet rozgrywki badmintona.

W sportowych zmaganiach wzięli udział uczniowie i nauczyciele z ZSP w Busku-Zdroju. Wszyscy startujący zawodnicy zdobyli punkty do ogólnej klasyfikacji, która ma wyłonić Mistrza Trzech Rakiet (badmintona, tenisa stołowego i tenisa ziemnego).

Wśród uczniów możemy pochwalić się wysokimi wynikami.

W kategorii dziewcząt, w konkurencji  badmintona, I miejsce zajęła Katarzyna Rokita
a II miejsce Martyna Bonar – uczennice ZSP Busko-Zdrój

W kategorii chłopców I miejsce zajął Dominik Banaś – również uczeń naszej szkoły.

Wśród nauczycieli wysokie III miejsce zajęła Pani Dytkowska Katarzyna – nauczycielka ZSP w Busku-Zdroju.

Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczyli organizatorzy  i współorganizatorzy turnieju.