Hiszpania - Changing Places Away

i Staff Training

Znamy już tegoroczny skład wyjazdu do Hiszpanii w ramach Changing Places Away. Są to od lewej: Julia, Karolina, Natalia, Karolina, Kinga, Ola. Wszystkie ogromnie się cieszymy, choć nie ukrywamy również nutki stresu jaki odczuwamy.

Nie możemy się już doczekać spotkania z nowymi ludźmi, zasadami, obyczajami i nową kulturą. Ciekawe jesteśmy również ich reakcji w zetknięciu z polskimi tradycjami. Mamy nadzieję, że pokażemy im nasz kraj z dobrej strony, a oni uchylą nam rąbka tajemnicy związanej z Hiszpanią. Wyjazd już 17 grudnia! Liczymy na piękną i słoneczną pogodę, a reszta relacji już z samej HISZPANII.

POZDRAWIAMY ZE SŁONECZNEJ HISZPANII

Powitanie na lotnisku w Madrycie

Zwiedzanie szkoły w Leganes

W pracowni zajęć technicznych

Zajęcia sportowe odbywają się na boisku usytuowanym na dachu szkoły - 5 piętro.

Uczniowe przedstawili informacje o systemie edukacji, rodzaju szkół i egzaminach końcowych szkoły Leganes

Podczas lekcji języka angielskiego uczniowe zadawali mnóstwo pytań o Polskę.

Zwiedzamy Muzeum Sztuki Nowoczesnej Reina Sofia

Prezentacje na temat Polski, regionu i naszej szkoły.

Zajęcia wychowania fizycznego - po zajęciach W-F z Pana profesora Zawadzińskiego został tylko CIEŃ !!!

Choinka świąteczna na Puerta del Sol.

Na ulicach Madrytu.

U wrót Pałacu Królewskiego.

FOTORELACJA Z POLSKIEGO DNIA

Dekoracyjne układanie ręczników i serwetek -

zajęcia z aranżacji stołów z panią prof. Krystyną Kaszubą

Polskie potrawy w wydaniu hiszpańskich przyjaciół

Sportowiec i jego fanklub

Jedna ze stylizacji

Największą niespodziankę sprawili hiszpańscy nauczyciele, wcielając się w postaci wielkich Polaków.

Uczniowie mieli wiele skojarzeń z Polską i Polakami. Powyżej klasa, która przedstawiała dorobek Marii Skłodowskiej - Curie.

Ostatnia wspólna fotografia.