N I E P O K O N A N I !

W dniu 3 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku-Zdroju odbył się powiatowy konkurs "Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS" pod patronatem starosty buskiego Jerzego Kolarza.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Magdalena Styczeń z klasy IVe technikum. Cieszymy się z sukcesu Magdy i z faktu, że wygrywamy już po raz trzeci.Od 2011 roku jesteśmy niepokonani w rywalizacji z uczniami innych szkół powiatu. Każdy człowiek powinien posiadać niezbędną wiedzę na temat HIV i AIDS, ponieważ liczba osób zakażonych HIV, a w następstwie tego chorych na AIDS wciąż wzrasta.Na świecie każdego dnia zakaża się HIV ponad 7 tys. osób, a około 5 tys. osób każdego dnia umiera z przyczyn związanych z HIV/AIDS.

 Zwyciężczyni - Magda Styczeń odbiera puchar i nagrodę. Gratulacje! 

 Opieką i przygotowaniem Magdy do konkursu zajmowały się panie Renata Sowińska i Anna Jaskulska.