ZAKOŃCZENIE  ROKU  SZKOLNEGO  KLAS MATURALNYCH

25 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś otrzymali świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Dyrektor Szkoły pan Andrzej Bilewski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe najlepszym uczniom. Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.

Uczniowie dziękowali Dyrekcji Szkoły,  wychowawcom i nauczycielom oraz rodzicom za to, że  opiekowali się nimi,  dbali o ich edukację i bezpieczeństwo.

Laur Absolwenta zdobyły: Natalia Kipigroch (IVe) i Małgorzata Narwojsz (III A LO)

Grand Prix Artistic otrzymali : Justyna Durnaś, Arkadiusz Domagała, Natalia Kipigroch, Karolina Ćwiertnia, Katarzyna Kern, Piotr Syrkiewicz.

Nagrodzono także sportowców oraz Honorowych Dawców Krwi.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.