POKAZ KULINARNY w HOTELU "SŁONECZNY ZDRÓJ"

W dniu 19-02-2014 r. grupa uczniów ze Szkolnego Klubu Fascynacji Kulinarnych wzięła udział w pokazie kulinarnym zorganizowanym przez Szefa Kuchni Restauracji Ponidzie w  HOTELU  "SŁONECZNY ZDRÓJ" - Pana Patryka Kotarbę.

Regionalny Szef Kuchni Firmy  Unilever Food Solutions - Pan Robert Kopacz zaprezentował profesjonalne wykonanie rozmaitych potraw z wykorzystaniem tradycyjnych i nowoczesnych technik kulinarnych. Prowadzący udzielił cennych wskazówek dotyczących sporządzania dań z wieprzowiny, wołowiny, jagnięciny, ryb oraz owoców i warzyw. Poznaliśmy ciekawe smaki i połączenia różnych potraw w zestawy posiłków. Przekazana pasja tworzenia nowych przepisów przykuwała uwagę a wspólne wykonanie wyrobów wzbogaciło nasze  doświadczenie zawodowe.

więcej na temat działalności klubu na stronie:  KLUB FASCYNACJI KULINARNYCH

na temat pokazu również na stronie:

Małgorzata Zdanowska-Gacek