SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI BUSKIEJ POLICJI

W dniu 17 grudnia uczniowie klas IA, IB i Iw naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich. Na spotkanie z młodzieżą przybyli dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Busku - Zdroju pani Martyna Podgórska i pan Michał Adamczyk. Policjanci przekazali uczniom ważne informacje na temat konsekwencji jakie grożą za nieprzestrzeganie prawa i przejawy demoralizacji. Zgromadzeni uczniowie zadawali pytania gościom dotyczące np.kar za kierowanie samochodem nie posiadając prawa jazdy, palenia papierosów w miejscach niedozwolonych.Organizowane co roku spotkania młodzieży z funkcjonariuszami policji przyczyniają się do wzrostu świadomości prawnej młodych ludzi.