W dniu 3 XII 2012 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju odbył się konkurs powiatowy "Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS. W eliminacjach tego konkursu, które odbyły się w naszej szkole, zwyciężyła Ewa Bławat, uczennica klasy IVe technikum i to ona reprezentowała naszą szkołę w konkursie powiatowym. Ewa okazała się najlepszą z najlepszych, zajmując I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych już po raz drugi.Wielkie brawa dla naszej uczennicy za wiedzę - zdecydowanie pokonała wszystkie rywalki i za chęć uczestnictwa w konkursie, mimo wytężonej nauki przed maturą.

EWA BŁAWAT(druga od lewej) - najlepsza w kategorii szkół ponadgimnazjalnych