Przegląd Artystyczny Szkół Podstawowych,

Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Dnia 17 kwietnia 2013 r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się Przegląd Artystyczny Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły postanowili zaprezentować swoje zdolności artystyczne w dwóch dyscyplinach: wokalnej i tanecznej.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Hotelarskiego pod opieką pań: Katarzyny Majcher i Angeliki Bilewskiej. Warto wspomnieć, że w przeglądzie wzięło  udział aż 14 grup ze Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych z Buska-Zdroju i okolic. Natomiast w jury zasiedli: z-ca dyrektora BSCK p. M. Żak, główny instruktor ds. muzyki - p. T. Śledź,  a także p. Z. Skoczylas.

Mimo, że występowaliśmy jako ostatnia grupa, okazało się, że spodobaliśmy się publiczności! Teraz tylko pozostaje nam czekać na wyniki Przeglądu Artystycznego, bowiem najciekawsze prezentacje będą pokazywane szerszej publiczności podczas koncertów organizowanych przez BSCK.

A oto krótki fotoreportaż:

nasze przygotowania do przeglądu poprzedziły liczne próby :)

ostatnie chwile przed występem :)

w znakomitym duecie śpiewali  Justyna i Michał

na scenie mieliśmy możliwość usłyszeć także Karolinę Ćwiertnię

swoimi umiejętnościami  tanecznymi pochwaliły się

Marzena, Karolina i Agata (kl. I H)

talent taneczny zaprezentowały  także  drugoklasistki -
Klaudia, Justyna i Kasia
(kl. II )

największe wrażenie zrobił natomiast występ

Konrada, Patryka, Karoliny, Oli, Karoliny i Klaudii  (kl.IB)