PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY NASZEJ SZKOLE

Jak co roku w dniu 21 marca uczniowie naszej szkoły uczcili pierwszy Dzień Wiosny. Zabawa była wyśmienita. Wiosnę powitaliśmy wspólnym tańcem.

Potem  nastąpiła rywalizacja sportowa w piłce nożnej i siatkowej pomiędzy drużynami uczniów i nauczycieli :-).

Tradycyjnieo dbyły się  Wybory Miss Wiosny. Koronę  zdobyła uczennica klasy IB - Marta Hnydka. Otrzymała ją z rąk ubiegłorocznej miss - Katarzyny Bajor. W jury zasiedli znawcy kobiecej urody: prof.A.Szumias i P.Zawadziński oraz p.pedagog A.Jaskulska i ustępująca miss.

Wiosna została przywitana z radością i zabawą. Oby dobry humor nas nie opuszczał.

Dzień wiosny w obiektywie                                                   FOTOGALERIA