Wycieczka do Zakopanego

W dniach 20-22 października 2010r. uczniowie Szkolnego Koła PTTK wraz z opiekunem Krzysztofem Kabatą brali udział w wycieczce integracyjnej do Zakopanego. Program wycieczki obejmował poznanie różnych walorów regionu tatrzańskiego. W pierwszym dniu młodzież wjechała wyciągiem krzesełkowym na Kasprowy Wierch i podziwiała z grzbietu Gubałówki przy pięknej pogodzie pasmo Tatr z Krzyżem na Giewoncie. Pod koniec dnia zwiedzano muzeum regionalne i podziwiano architekturę zabudowy ulicy Krupówki.

Plan drugiego dnia to marsz jedną z najpiękniejszych dolin Tatr - Doliną Kościelisko. Przewodnik oprowadzał nas po ciekawych zakątkach doliny takich jak: wąwozy, źródła i jaskinie. W trzecim dniu wybraliśmy się do Morskiego Oka.