NASZA SZKOŁA NA  VII POWIATOWYCH TARGACH EDUKACYJNYCH

fotoreportaż

To, że w KOPERNIKU uczniowie rozwijają się nie tylko naukowo, ale także sportowo potwierdza Dawid Baran - uczeń klasy 1 B LO

Targi zostały otwarte przez p. naczelnik  - Renatę Krzemień, a nasz "Zajączek" aktywny od samego początku.

Kamil oczekuje na pierwszych gimnazjalistów, a Pan dyr Andrzej Bilewski bacznie wszystko obserwuje...

Zainteresowanie naszą szkołą było bardzo duże, a p. prof. Justyna Szumilas uważnie wsłuchiwała się w zapytania gimnazjalistów, aby udzielić szczegółowych informacji.

Pani prof. Małgorzata Żebrowska i Adrian z 4 "a" zachęcali oczywiście do technikum.

Monika i Magda z klasy 2 A LO informowały o innowacyjnym nauczaniu i działalności kół zainteresowań.

Kamil i pan prof. Marek Partyka przedstawiali działalność eTwinningu w naszej szkole, a wspomagał ich Jakub
z 2 B LO oczywiście w roli zajączka.

Jak widać -  gimnazjaliści podchodzili do ofert edukacyjnych z rozwagą i zastanowieniem.

Stoisko kulinarne - jak zawsze - prezentowało wysoki poziom.

Paweł w roli Mikołaja Kopernika i Dawid jako uczeń czarowali kryształową kulą, a tu chwila wytchnienia opiekunów przy smakołykach przygotowanych prze uczniów klasy 2 "g" i 3 "g" pod okiem p. prof. Małgorzaty Zdanowskiej.

Stanowisko fryzjersko-kosmetyczne było oblegane od początku do końca targów, a i tak nie wszyscy załapali się na darmową zmianę swojej fryzury czy ekstra makijaż. A inwencji twórczej uczennicom dodawała p. prof. E. Nowak.

Obsługą multimedialną naszego stoiska zajmowali się Hubert i Dawid z 1 B LO.

Pokaz teatralno-taneczny w wykonaniu naszych uczniów.