Profilaktyka na piątkę!!!

Uczniowie naszej szkoły zdają sobie sprawę z tego, że najskuteczniejszą bronią w walce z HIV/AIDS jest pełna wiedza o tej chorobie oraz rzetelne informacje na temat sposobów ochrony przed zakażeniem w różnych sytuacjach.
W dniu 3 grudnia 2010 w Zespole Szkół Techniczno – Informatycznych w Busku – Zdroju odbył się konkurs powiatowy „Co musisz wiedzieć o HIV/AIDS” pod patronatem starosty buskiego Jerzego Kolarza.Wytypowani w szkolnych eliminacjach do tego etapu konkursu uczniowie: Ewa Bławat kl. IIe, Małgorzata Słupska kl.IIaLO i Dawid Maj kl. IaLO, świetnie poradzili sobie z rozwiązaniem trudnego testu  i zdobyli II miejsce  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nasi laureaci otrzymali dyplomy, symboliczne prezenty oraz nagrody- puchar i książkę. Z sukcesu trzyosobowego zespołu cieszą się opiekunki uczniów  panie Renata Sowińska i Anna Jaskulska, które dobrze przygotowały młodzież do konkursu powiatowego.

Zwycięska trójka z opiekunkami