KONKURS PLASTYCZNY
„Widok z paryskiego okna”

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań nauką języka francuskiego oraz  propagowanie wiedzy o kulturze i cywilizacji Francji.
Dnia 24 października w bibliotece szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice.
Do udziału w konkursie zaproszeni zostali wszyscy uczniowie szkoły. Na konkurs wpłynęło 14 prac .
Oceny prac dokonali uczniowie, oddając głosy na najciekawszą pracę, a także powołana komisja konkursowa, która ostatecznie wyłoniła 5 prac i przyznała ich autorom następujące miejsca.

I miejsce – Andżelika Wojciechowska - kl. II LO B
II miejsce – Paulina Hofman - kl. II TH
III miejsce – Klaudia Kardynał - kl. I LO B

Wyróżnienia :
Klara Sadkowska - kl. II LO B
Agnieszka Skwarczek - kl. II h T

Dnia 7 grudnia podczas podsumowania Dni Patrona Szkoły, odbyło się uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez Ambasadę Francji w Krakowie oraz Wydawnictwo Wiedza Powszechna PWN.