W dniu 2 marca 2011 r. klasa I h i klasa IV h pod opieką Pani Barbary Cieplińskiej udały się do dwugwiazdkowego Hotelu "Gromada" w Busku-Zdroju. W hotelu tym uczniowie zostali bardzo miło przyjęci, a Pani Dyrektor Grażyna Zalewska wraz z pracownikami "Gromady" pokazała i odkryła tajniki pracy hotelu. Przyszli hotelarze zasiedli w sali konferencyjnej, zobaczyli hotelową restaurację oraz kawiarnię, a także wiele pokoi, które swym wyglądem zachęcały do pobytu i odpoczynku. Oprócz wyglądu hotelu uczniowie poznali zasady i standardy tam panujące oraz to jak należy postępować z gośćmi hotelowymi. Na koniec naszej wizyty w "Gromadzie" Pani Dyrektor opowiedziała o gościach hotelu znanych z ekranu telewizora oraz pokazała pamiątkową księgę z wpisami gości, którzy chętnie wracają do hotelu.

Uczniowie klasy I h i IV h podziękowali Dyrekcji hotelu za miłe przyjęcie. Ta wizyta na pewno na długo zagości w ich pamięci.