Stypendyści Premiera

Na uroczystej gali w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie najlepszym uczniom z województwa świętokrzyskiego wręczono stypendia premiera. Dokumenty nadania wręczały pani kurator oświaty Małgorzata Muzoł  i pani wojewoda Bożentyna Pałka - Koruba. Dwoje uczniów z naszej szkoły otrzymało stypendia premiera: Paulina Antos z klasy 3 a Liceum Ogólnokształcącego i Marcin Styrcz z klasy 4 e Technikum Ekonomicznego.

Stypendia to nie tylko gratyfikacja materialna. To wyróżnienie daje uczniom  wiarę, że sukces  można osiągnąć  bez względu na lokalizację szkoły i miejsce zamieszkania. Nagrodzonym życzymy spełnienia planów tych bliższych - matury na 100% i dostania się na wymarzone studia.