STUDNIÓWKA 2015

W sobotni wieczór 31 stycznia 2015 roku para tegorocznych maturzystów Patrycja Antos  i Dawid Durnaś rozpoczęli bal studniówkowy stylu wiedeńskim w ZSP Nr 1 w Busku -  Zdroju. Uczniowie bawili się w sali balowej w ”Pałacu w Konarach”.

Bal rozpoczął się staropolskim polonezem, który w pierwszej parze poprowadzili Dyrektor Szkoły pan Andrzej Bilewski, wraz z Wojewodą Świętokrzyskim panią Bożentyną Pałką-Korubą, a następnie wychowawcy klas maturalnych, nauczyciele i maturzyści.

Dyrektor złożył życzenia maturzystom i  na ręce przedstawicieli klas wręczył symboliczne "lajki szczęścia".

Michał Jewiarz, Agata Krzan, Aleksandra Paradziej i Kondar Kwiecień zaprezentowali się  w części artystycznej.

Maturzyści podziękowali dyrekcji, zaproszonym gościom, nauczycielom i wychowawcom oraz  rodzicom wręczając  bukiety kwiatów.

Na zakończenie części oficjalnej uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi i nauczycielami zatańczyli walca wiedeńskiego.

Bal studniówkowy trwał do białego, niedzielnego rana.