Pamiętamy o zmarłych

We wtorek, 1 listopada 2016r,  alejki cmentarne zapełnią się ludźmi....
którzy pamiętają o swoich bliskich. Na grobach i mogiłach udekorowanych chryzantemami i innymi jesiennymi kwiatami zapłoną znicze.

W związku ze zblizającym się dniem Wszystkich Świętych, 31 października uczniowie naszej szkoły (kl. I C) pod opieką pani Renaty Sowińskiej odwiedzili groby nauczycieli, na których zapalili symboliczny znicz i złożyli wiązanki.

Zorganizowano także akcję porządkowania grobów, w której uczestniczyli uczniowie z kl. I H i harcerki z naszej szkoły.

Natomiast 1 listopada 2016r.  na cmentarzu parafialnym w Busku-Zdroju drużyna harcerska wzięła udział w kweście na renowację cmentarza.

W tym dniu harcerki  z naszej szkoły pod opieką Mirosławy Gajdy udały się na cmentarz, gdzie postawiły kwiaty i zapaliły "płomyk nadziei".

Udały się także na grób patrona drużyny Zdzisława Zemła, gdzie zapaliły znicz.