Konkurs na najładniej udekorowaną klasę

19 grudnia 2016 roku odbyła się druga edycja świątecznego konkursu na udekorowanie sali lekcyjnej. W konkursie wzięło udział 10 klas z całej szkoły, a zwycięzcy zgarnęli nagrody. Celem konkursu było propagowanie świątecznej tradycji.

Starania klas oceniała szkolna komisja złożona z Pani Pedagog mgr Anny Jaskulskiej, przedstawiciela dyrekcji - mgr inż. Wioletty Czupryny-Kopeć oraz przedstawiciela opiekunów Samorządu Uczniowskiego mgr Haliny Szczepanik-Woźniak.
Komisja oceniała samodzielność wykonania ozdób, pomysłowość, wkład pracy i oczywiście estetykę wykonania. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów przydzielonych przez komisję. 
 
Pierwsze miejsce zajęła klasa II A, dekorując salę nr 18

 

 
drugie miejsce – klasa I A z salą nr 9
 
podium zamknęła klasa I C – dekorując salę nr 7. 
 
 
 Pomysłodawcą i organizatorem konkursu, tak jak w zeszłym roku, był zarząd Samorządu Uczniowskiego: Edgar Kobos, Kasia Sokołowska i Martyna Farmas wraz z opiekunami: mgr Angelika Bilewska, mgr Izabela Kasperek i mgr Halina Szczepanik-Woźniak.