IWONA WOJDAS I EDGAR KOBOS ZWYCIĘZCAMI ETAPU OKRĘGOWEGO OLIMPIADY WIEDZY O MEDIACH

Dnia 16 grudnia 2016 roku reprezentanci Naszej Szkoły: Edgar Kobos i Iwona Wojdas brali udział w etapie Okręgowym Olimpiady Wiedzy o Mediach, która została zorganizowana przez Instytut Dziennikarstwa i Informacji  Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Olimpiada polegała na poprawnym wypełnieniu testu składającego się z 40 pytań. Po  Olimpiadzie uczestnicy wraz z opiekunami  zostali oprowadzeni po budynku Instytutu Dziennikarstwa i Infomarcji. Jak się okazało po ogłoszeniu wyników, oboje nasi reprezentanci: Iwona Wojdas i Edgar Kobos  zostali zakwalifikowali się do etapu Centralnego Olimpiady w Warszawie na który pojadą 17 marca 2017r. Sukces Naszych Olimpijczyków został podkreślony w wystąpieniu kończącym etap Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach przez Dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Informacji dra Tomasza Chrząstka. Dyrektor Instytutu  podkreślił dużą wiedzę i wysokie wyniki uzyskane przez Iwonę Wojdas oraz Edgara Kobosa, jakie osiągneli w tym etapie Olimpiady. Uczestniczący w Olimpiadzie pracownicy naukowi Instytutu życzyli Naszym Uczniom dalszych sukcesów w eliminacjach Centralnych Olimpiady. 
                                                                                                            Mariusz Żabiński
 Spotkanie Dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Informacji dra Tomasza Chrząstka z Laureatami Olimpiady