KOLEJNY SUKCES!

         

To już szóste z kolei zwycięstwo naszych uczennic w powiatowym konkursie "Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS", który odbył się 1 grudnia w Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku-Zdroju. W tym roku w konkursie uczestniczyły dwuosobowe drużyny i sprawdziło się przysłowie "Co dwie głowy to nie jedna". Reprezentantki naszej szkoły: Patrycja Cerazy - kl.ICLO i Justyna Daniel - kl.IIIe okazały się najlepsze. Osiągnęły najwyższą łączną sumę punktów za rozwiązanie testu i zajęły pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.  Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i mamy nadzieję, że za rok znów będziemy mogli zanucić refren znanej piosenki "Niepokonani".

      
                               Patrycja i Justyna z dyplomami za zajęcie I miejsca

          
           Uroczyste wręczenie nagród w Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych