UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO w ZSZ Nr 1

22 czerwca 2017 roku miało miejsce w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego dla uczniów II i III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 1. Dla trzecioklasistów było to szczególne zakończenie roku szkolnego, ponieważ w tym właśnie dniu żegnali się ze  swoją Szkołą już jako jej absolwenci.  Zasadniczą Szkołę Zawodową Nr 1  w roku szkolnym 20016/2017 ukończyło 26 uczniów: 15 fryzjerów, 7 kucharzy, 3 sprzedawców i 1 piekarz.
Organizatorami uroczystości pożegnania absolwentów i zakończenia roku szkolnego byli uczniowie klasy II, którzy żegnali swoje koleżanki i kolegów z klasy III. Uroczystość prowadzili: Paulina Rydzowska i Michał Czerw.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego w Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 1
                                                                                     Mariusz Żabiński

Hymn Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej ZSZ