Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

18 stycznia 2017 roku uczniowie Szkolnego Klubu Europejskiego pod opieką Pani profesor Barbary Cieplińskiej zorganizowali, wspólnie z  Panem profesorem Mariuszem Żabińskim, Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej skierowany do dzieci i młodzieży uczącej się w Szpitalu Uzdrowiskowym „Górka”.
W komisji sprawdzającej prace uczestników zasiedli uczniowie naszej szkoły: Paulina Kabat, Eliza Jałocha, Aleksandra Szumera i Edgar Kobos.

Po zaciętej rywalizacji Komisja Konkursowa wyłoniła trójkę zwycięzców:
Pierwsze miejsce: Karolina Grudzień
Drugie miejsce: Paulina Żegota
Trzecie miejsce: Damian Barwicki

Nagrody dla zwycięzców wręczyła opiekun SKU Pani profesor Barbara Cieplińska.

Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju i świętokrzyskiego Europosła Czesława Siekierskiego.

Atrakcyjną nagrodę przekazał także poseł na Sejm RP, Michał Cieślak.

Pan poseł M. Cieślak zabierze laureatów konkursu na wycieczkę do Warszawy w celu zwiedzania budynku Sejmu RP.

Gratulujemy zwycięzcom.