Stylizacje studniówkowe 2017

Coraz bliżej do wyjątkowego wydarzenia zapisanego w kalendarzu szkolnym... Maturzyści wyczekują tego dnia z pewnością od początku września. Mowa oczywiście o  balu studniówkowym!  Czy wiesz już co włożyć na ten pierwszy i wyjątkowy bal, który pozostanie w pamięci na długo? Jak co roku uczniowie Zasadnieczej Szkoły Zawodowej Nr 1 przedstawiają propozycje klasycznych stylizacji, przeglądu ciekawych ubrań i dodatków na tę okazję, nie zapominając przy tym o makijażu oraz odpowiedniej fryzurze.

Dnia 15 lutego 2017 r. w sali nr 3 odbył się pokaz "Stylizacji studniówkowych", który rozpoczął Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski.

W rolę prowadzących wcielili się: Natalia Burchan z kl. IIIe i Patryk Leszczyński z kl. Ih.

Pokaz był jednocześnie konkursem, który oceniało jury, w skład którego weszli:
z-ca Dyrektora P.  Wioletta Czupryna - Kopeć, nauczyciele: P. Halina Szczepanik-Woźnicka, P. Izabela Kasperek, P. Remigiusz Jaskulski oraz z-ca przewodniczącego szkoły Martyna Farmas z kl. IVg.

W rolę modelek wcieliły się Aleksandra Machniak IIIw,

Ewelina Strzelecka IIIw,

Klaudia Łoboda IIw,

Paulina Rzepecka IIb,

Monika Sanecka IIIw

oraz Anna Kozieł IIIw.

Stylistami byli: Jagoda Pietrusik IIIw (modelka nr 1) , Katarzyna Wierzbicka IIw (w zastępstwie za Paulinę Czarnas IIIw, która przygotowała stylizację modelki z nr 2), Aleksandra Banach IIIw (modelka nr 3), Natalia Zych IIw (modelka nr 4),

Patryk Juszcze IIIw (modelka z r 5) oraz Zorjana Wołodina IIIw (modelka z nr 6).

Nieogłącznym elementem pokazu jest prezentacja na specjalnie przgotowanym czerwonym dywanie.

Dziewczyny wystąpiły u boku Jakuba Bławata z kl. IIIe.

W trakcie obrad jury, na scenine zaprezentował się Filip Wieczorek z kl. IVg.

I miejsce zajęła Natalia Zych,

II - Patryk Juszcze,

a III - Katarzyna Wierzbicka.

Uczniowie mieli oddania głosu na wybraną kandydatkę, tym samym wybierając
"Miss Publiczności".

Miss Publiczności została Paulina Rzepecka z kl. II b.

Na zakończenie pokazu zaprezentowano łatwe i szybkie, za to bardzo efektowne upięcia na włosach.  Finaliści pokazali najmodniejsze tredy tego sezonu.

Stylizacji poddały się Natalia Maj IIIc,

Agnieszka Marcjan IIIa

Monika Nowak IIIa.

Pokaz miał również na celu pomóc maturzystom dobrać, na tą wyjątkową okazję, odpowiedni strój, fryzurę, makijaż.

Wszystkim matyrzystom życzymy udanego balu studniówkowego!