XIII Targi Edukacyjne 

7 kwietnia 2017 roku w MPOS odbyły się XIII Targi Edukacyjne. Wielu gimnazjalistów powiatu buskiego oraz z ościennych powiatów przybyło, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną wszystkich buskich szkół ponadgimnazjalnych.

 

Nasza szkoła zaprezentowała szeroką ofertę edukacyjną. Zaangażowanie nauczycieli oraz uczniów buskiego "Kopernika", sprawiło że gimnazjaliści chętnie odwiedzali nasze stoisko.

 

  Efekty swojej pracy dumnie prezentował "Gastronomik", w którym prężnie działa "Klub Fascynacji Kulinarnych". Przyszli szefowie kuchni opowiadali o swojej przygodzie  z gotowaniem i zachęcali swoich młodszych kolegów i koleżanki, aby podążyli za ich przykładem.

 

  Nie zawiódł także nasz Patron Mikołaj Kopernik oraz prześliczna tegoroczna Miss Wiosny.  Zaszczycili swoją obecnością targi rozdając cukierki i kwiaty oraz opowiadając gimnazjalistom o codziennym barwnym życiu uczniów w naszej szkole. 

  Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcącej między innymi w zawodzie Fryzjer profesjonalnie zadbali o wygląd i dobre samopoczucie przyszłych pierwszoklasistów. Oby Ci nas nie zawiedli i licznie wstąpili w progi naszej "Kopernikowskiej" szkoły.

 

 

 

 

 Nie samą nauką człowiek żyje. Udowodnili to utalentowani uczniowie naszej szkoły dając popis umiejętności tanecznych.

  

 

 Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich

GIMNAZJALISTÓW